Sala bankietowa

     Sala bankietowa HERBOWA to wolnostojący budynek z piękną, nowoczesna sala z dużym tarasem, mogącą przyjąć 300 osób. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęć weselnych, okolicznościowych. Nowoczesna aranżacja wnętrza oraz wystrój dostosowany do charakteru uroczystości zauroczy gości. Funkcjonalny układ Sali sprawi natomiast, iż bezproblemowym stanie się rozmieszczenie stołów, a goście cieszyć się będą dużą powierzchnią do tańca i zabawy. Obiekt oprócz ogromnej Sali posiada kącik zabaw dla dzieci z oddzielną łazienką, miejsce to wypełnione zabawkami i atrakcjami przeznaczonymi dla najmłodszych uczestników uroczystości da im radość z zabawy wśród rówieśników.

     Sala wyposażona jest również w profesjonalne nagłośnienie, dzięki czemu odbywać się tu mogą konferencję dla ok. 400 uczestników. Od lat współpracując z podmiotami organizującymi tego typu spotkania zyskaliśmy doświadczenie, które wsparte zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta owocuje kolejnymi z sukcesem zakończonymi, spotkaniami biznesowymi organizowanymi w naszym lokalu.

     Nasze atuty, to wyśmienita kuchnia, nowoczesny wystrój sal, profesjonalna obsługa jak również doradztwo w organizacji wszelkich imprez okolicznościowych zdobyte w ciągu dwudziestu lat pracy.

Wnętrze naszej sali

Herbowa
Kontakt - projekty domów Gdów

Przyjęcia weselna
Spotkania firmowe
Imprezy okolicznościowe
Studniówki
Chrzciny

Zadzwoń i umów się z nami na spotkanie: +48 602 188 355
© Copyright by www.herbowa.com Wszystkie prawa zastrzeżone!